Fervex Extra Tabs 500 mg 16 tabl

5.92

Opis

Wskazania: leczenie objawów przeziębienia, zapalenia błony śluzowej nosa i gardła, stanów grypopodobnych (wodnista wydzielina z nosa i łzawienie oczu, kichanie, bóle głowy, gorączka) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat.

Skład:paracetamol 500mg, chlorfenaminy maleinian 4mg.

Działanie: paracetamol i maleinian chlorfenaminy działają przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, zmniejsza przekrwienie obrzęk błon śluzowych, przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu.

Dawkowanie:dorośli i dzieci o masie ciała do 50kg (w wieku 15 lat) 1 tabletka tj. 500 mg paracetamolu 4 mg chlorofenaminy co 4 godziny. Nie należy przekraczać maksymalnej dawki 4 tabletek w ciągu doby.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą; dzieci poniżej 15 lat; związane z paracetamolem: ciężka niewydolność wątroby lub czynna niewyrównana choroba wątroby; związane z chlorfenaminy maleinianem: ryzyko wystąpienia jaskry z zamkniętym kątem przesączania, ryzyko zatrzymania moczu związane z zaburzeniami układu moczowego i gruczołu krokowego.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Zdrowie

burger rzeszow
, ubichinol opinie
, smaki liquidów ranking
, omega sport sosnowiec
, dobre tabletki na wlosy
, plecak sznurkowy
, wapnia
, monakolina k opinie
, witaminy d3
, odżywki białkowe kraków
, wszystko o białkach
, olimp whey protein complex 2270g
, żadnego czy rzadnego
, stinging nettles
, silownia oswiecim
, pierwiastek z 200

yyyyy